Na ndiqni edhe në

Ditor

Horoskopi i datës 22 gusht 2022 nga Christine Haas

Horoskopi i datës 22 gusht 2022 nga Christine Haas

Dashi

Horoskopi i datës 22 gusht 2022 nga Christine Haas

Gjatë kësaj dite do ju duhet shumë këmbëngulje dhe besim për t’i ndryshuar gjërat për mirë. Ju të dashuruarit, të nxitur edhe nga Venusi, do bëni të pamundurën për ta përforcuar marrëdhënien me partnerin. Do flisni më hapur me partnerin dhe nuk do mbani më mëri për ato që keni kaluar. Ju beqarët vështirë se mund ta joshni atë që pëlqeni edhe sikur të bëni gjëra interesante. Në punë do i realizoni një e nga një të gjitha objektivat e dhëna dhe mund të merrni disa vendime të rëndësishme. Për financat do jetë ditë pozitive kështu që mos u shqetësoni aspak për shpenzimet që do kryeni.

Demi

Horoskopi i datës 22 gusht 2022 nga Christine Haas

Bëni kujdes mos imagjinoni probleme sot sepse keni për ta ndërlikuar jetën tuaj. Nëse keni një lidhje dhe doni që jeta në çift të ecë më mirë, duhet patjetër të lëvizni nga qyteti ku jeni dhe të bëni ndonjë udhëtim të shkurtër. Do argëtoheni dhe do e hiqni mendjen nga problemet e përditshme. Për ju beqarët do jetë ditë e zakonshme dhe pa ndonjë takim mbresëlënës. Në punë mos kërkoni më shumë sesa ju takon sepse shefat do ju marrin me sy të keq. Duhet të dini si t’i bëni ata për vete sepse do dilni të fituar më pas. Buxheti do jetë goxha delikat, prandaj çdo shpenzim që do e kryeni bëjeni me kujdes dhe pasi të keni kryer mirë llogaritë.

Binjakët

Horoskopi i datës 22 gusht 2022 nga Christine Haas

Falë Hënës do jeni më të përkulshëm gjatë kësaj dite dhe më të gatshëm për të gjetur ekuilibrin me të tjerët. Nëse keni një lidhje do jeni të kujdesshëm me sjelljen dhe do shmangni debatet për gjëra elementare. Mund të duroni më tepër edhe ndonjë tekë të partnerit. Nëse jeni beqarë do keni fatin e madh për të takuar personin për të cilin keni ëndërruar kaq shumë. Në punë do keni rivalitet të fortë, por kjo nuk do ju bëjë të dorëzoheni menjëherë. Do keni durim dhe do jeni këmbëngulës. Për sa iu përket financave, ato nuk do jenë shumë të kënaqshme. Instinktivisht mund të shpenzoni më tepër nga sa duhet.

Gaforrja

Horoskopi i datës 22 gusht 2022 nga Christine Haas

Ndiqni intuitën gjatë kësaj dite dhe keni për të dalë të fituar. Mos hezitoni të hidhni edhe ndonjë hap apo ta thoni me zë të lartë atë që mendoni. Nëse keni një lidhje duhet të shtoni dozat e sensualitetit dhe të krijoni më tepër momente romantike. Ju beqarët do bini kokë e këmbë në dashuri me një person që dikur as nuk ja keni hedhur sytë. Në fakt kohët e fundit ai ka bërë ndryshime rrënjësore. Në punë do jeni më të duruar dhe do dini të frenoni. Do i dëgjoni me kujdes shefat dhe nuk do veproni asnjëherë kundër atyre që ata ju kërkojnë. Sektori i financave do ketë goxha turbullira.

Luani

Horoskopi i datës 22 gusht 2022 nga Christine Haas

Mos lini asgjë pas dore gjatë kësaj dite sepse gjithçka do jetë në dëmin tuaj. Nëse jeni në një lidhje, mundohuni të mos e lini asnjë moment pas dore partnerin tuaj sepse të tjerë mund t'ua rrëmbejnë përgjithmonë. Ju beqarët nuk duhet të hidhni hapa nëse keni dyshime sepse do vijë një moment kur çdo gjë do marrë fund për shkak të debateve. Në punë disa planetë do ju mbështesin fort dhe do ju ndihmojnë të gjeni rrugën e duhur për të arritur atje ku doni. Mund të fitoni edhe një pozicion më të mirë. Në planin financiar mos e lëshoni veten edhe po ju dolën vështirësi. Me pak përkujdes dhe disa masa situata do ndryshojë shpejt.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 22 gusht 2022 nga Christine Haas

Gjatë kësaj dite nuk do pranoni asnjë lloj kritike dhe do hidhni vetëm hapa para me bindje të plotë. Ju të dashuruarit do jeni shumë sensualë dhe të dashur me partnerin tuaj kështu që marrëdhënia në çift do jetë e shkëlqyer. Do ja kaloni aq mirë me njëri-tjetrin saqë shumë persona do ju kenë zili. Ju beqarët duhet të reflektoni gjatë para se të pranoni propozimet që do iu bëhen, pasi bëhet fjalë për të ardhmen tuaj. Në punë do jetë Dielli ai që do iu ndihmojë pafundësisht. Do iu bëni ballë edhe kolegëve dashakeqë edhe eprorëve gjithë kohës me nerva. Buxheti nuk do jetë i keq edhe pse në fakt nuk jeni treguar shumë të shtrënguar me shpenzimet së fundmi.

Peshorja

Horoskopi i datës 22 gusht 2022 nga Christine Haas

Marsi do ju vërë paksa nën presion gjatë kësaj dite dhe mund të mos i arrini dot të gjitha ato që keni planifikuar. Ju të dashuruarit nuk do kaloni vetëm momente të bukura, por herë pas here mund t’iu lindin edhe debate e mosmarrëveshje. Vështirësitë financiare do jenë një arsye për këto gjëra. Nëse jeni beqarë do keni një jetë të trazuar dhe as që do ju shkojë ne mendje të mendoni për dashurinë. Në punë do lodheni aq shumë saqë në disa momente do mendoni të dorëzoheni plotësisht. Buxheti do përkeqësohet për shkak të shpenzimeve të mëdha për kafe dhe aksesorë.

Akrepi

Horoskopi i datës 22 gusht 2022 nga Christine Haas

Kjo ditë nuk do ngjasojë me ato që keni kaluar më parë. Do arrini të përjetoni më shumë kënaqësi. Nëse keni një lidhje, jeta juaj do konsolidohet tej mase. Do jeni shumë të logjikshëm dhe nuk do thoni gjëra të gabuara. Ju beqarët do jeni me fat dhe do realizoni një nga takimet më të bukura të bukura të jetës tuaj. Gjithçka do marrë një tjetër drejtim. Në punë ambicia do rikthehet tek ju. Do filloni të ëndërroni një post të ri që me disa përpjekje mundet ta arrini. Mos mendoni se të tjerët janë më të zotë se ju. Financat do dini si t'i menaxhoni gjatë gjithë kohës dhe situata do vijë duke u përmirësuar.

Shigjetari

Horoskopi i datës 22 gusht 2022 nga Christine Haas

Nën ndikimin e madh të hënës dhe Marsit, sot do iu pëlqejë të jepni urdhra. Ky do jetë një gabim i madh. Ju të dashuruarit do ëndërroni më shumë nga sa duhet dhe kjo mund t'iu bëjë të vuani. Jeta në fakt është më e vështirë dhe më e ashpër sesa në ëndërr. Ju beqarët do përfitoni nga rrethanat dhe do ja shprehin dashurinë një personi që keni kohë që e pëlqeni. Përgjigjja ka për të qenë pozitive. Në punë duhet të negocioni me disa kolegë dhe të mundoheni të jepni më të mirën tuaj. Në planin financiar çdo gjë do varet prej jush. Sa më të kujdesshëm të tregoheni aq më mirë do iu ecin gjërat.

Bricjapi

Horoskopi i datës 22 gusht 2022 nga Christine Haas

Edhe pse e keni qejf t’i merrni gjërat shtruar, sot është momenti të merrni disa vendime të rëndësishme për të ardhmen tuaj. Për ju të dashuruarit e sotmja do jetë e qetë dhe e ngrohtë. Do shprehni dashuri pafund ndaj njëri-tjetrit dhe shpesh do ju rrahë zemra fort nga surprizat që do merrni. Edhe ju beqarët do kaloni një ditë shume të këndshme dhe të mbushur me takime interesante. Në punë gjërat nuk kanë për të ecur ashtu si keni dashur, megjithatë nuk duhet të dorëzoheni menjëherë. Buxheti do konsolidohet dhe do arrini të kryeni edhe investime të mëdha që më parë nuk keni mundur dot.

Ujori

Horoskopi i datës 22 gusht 2022 nga Christine Haas

Edhe pse në mëngjes do jeni paksa të hallakatur e të shpërqendruar, që nga mesdita gjithçka do ecë më së miri. Për ju të dashuruarit do jetë një ditë harmonike dhe e begatë. Marrëdhënia juaj do thellohet edhe më tepër dhe do intensifikohet. Ju beqarët do vazhdoni të jeni në kërkim të princit tuaj të kaltër dhe mund të bëni edhe sakrifica për këtë gjë. Mundet edhe të lumturoheni. Në punë do e bëni çdo gjë me shumë zell, por mirë është që herë pas here të çlodheni. Në planin financiar keni për të pasur tronditje për shkak të pamaturisë së treguar së fundmi.

Peshqit

Horoskopi i datës 22 gusht 2022 nga Christine Haas

Sado të mundoheni e të luftoni ndikimin negativ të Hënës nuk do ja dilni dot sot. Për ju të dashuruarit nuk pritet një ditë e mirë. Do ketë skena të njëpasnjëshme xhelozie dhe konflikte të cilat do ju mërzitin pafund. Ju beqarët duhet të bëni më tepër durim nëse doni të gjeni personin vërtet ideal dhe që do ju përshtatet në çdo pikë. Në punë shumë persona do ju provokojnë, por ju nuk duhet kurrsesi të bini pre. Shihni planin tuaj dhe mos e ktheni kokën sa andej këtej. Për fat të mirë në planin financiar do ju mbështesin fort disa të afërm dhe mund të kryeni edhe disa investime të nevojshme. /dritare.net