Na ndiqni edhe në

Ditor

Horoskopi i datës 18 tetor 2023 nga Christine Haas

Horoskopi i datës 18 tetor 2023 nga Christine Haas

Dashi

Horoskopi i datës 18 tetor 2023 nga Christine Haas

Gjatë kësaj dite duhet të tregoni më shumë durim pasi jo çdo gjë do shkojë vaj. Ju që keni një lidhje do reflektoni gjatë dhe në fund do merrni disa vendime të rëndësishme për të ardhmen. Sot do jetë një ditë vërtet e ngarkuar. Ju beqarët jo vetëm që do keni mundësi për takime, por mund të vendosin të hedhin edhe hapa. Në punë mund të shkëpusni njëherë e mirë kontratën që keni pasur dhe do filloni të kërkoni diçka tjetër. Sigurisht që do ndiheni goxha më të çliruar. Sektorin financiar mos e neglizhoni për asnjë moment pasi në të kundërt situata mund t'iu dalë jashtë kontrollit.

Demi

Horoskopi i datës 18 tetor 2023 nga Christine Haas

Dielli do ju bëjë t’i shihni gjërat ndryshe sit dhe do jeni më optimistë për të ardhmen. Nëse keni një lidhje, jeta juaj sentimentale do jetë e shkëlqyer sot. Nuk do keni asgjë për çfarë të qaheni pasi partneri do ju mbajë në pëllëmbë të dorës. Ju beqarët më mirë të prisni edhe pak dhe të mos i ngatërroni ndjenjat me jetën profesionale sepse mund të lëndoheni. Në punë nuk do jetë nevoja të sforcoheni për të arritur atë që doni. Gjithçka do jetë e lehtë dhe do keni arritje më të mëdha nga sa kishit menduar. Sektori i financave ka për të qenë shumë më i mirë edhe nga sa ju vetë e mendonit. Do keni aq para sa të hiqni edhe disa mënjanë.

Binjakët

Horoskopi i datës 18 tetor 2023 nga Christine Haas

Sado që të doni sot nuk do arrini dot të dilni nga mjedisi ku ndiheni dhe do mërziteni. Për ju të dashuruarit e sotmja do jetë shume monotone. Herë pas here do ndiheni keq dhe nuk do dini çfarë të bëni. Po ja latë gjerat kohës situata mund të përkeqësohet edhe më tepër. Ju beqarët do favorizoheni nga Venusi dhe do e gjeni personin për të cilin do iu rrahë zemra fort. Në punë mos prisni që ta bëjnë çdo gjë kolegët, pasi edhe ju duhet të bëni përpjekjet tuaja. Buxheti do jetë më i mirë nëse jeni të kujdesshëm dhe nuk kryeni shpenzime të tejskajshme.

Gaforrja

Horoskopi i datës 18 tetor 2023 nga Christine Haas

Më në fund do i largoni frikërat tuaja më të mëdha dhe do merrni frymë më lirisht. Nëse keni një lidhje, marrëdhënia që do krijoni me partnerin tuaj do jetë e adhurueshme. Do buzëqeshni, do argëtoheni dhe do i shprehni ndjenjat pafund. Ju beqarët do tërhiqeni fizikisht nga një person dhe ka mundësi t'i propozoni pa u menduar gjatë. Mund të merrni edhe aprovime. Në punë keni për t’i arritur objektivat më të mëdha dhe do fitoni më tepër besim tek vetja. Do jeni kompetentë dhe do përdorni metoda shumë të veçanta për të arritur majat. Në planin financiar nuk do keni për çfarë të qaheni sepse situata do jetë nën kontroll.

Luani

Horoskopi i datës 18 tetor 2023 nga Christine Haas

Dielli do sjellë ekuilibër sot në jetën tuaj dhe do jeni më të vetëdijshëm për çdo hap që do hidhni. Nëse keni një lidhje do jeni më të logjikshëm dhe ka mundësi t'i ndreqni gabimet që keni bërë më herët. Mirë është të mos druheni për të kërkuar edhe falje nëse është nevoja. Ju beqarët ka rrezik të bëni çmenduri dhe gjëra të gabuara vetëm e vetëm që ta joshni atë që pëlqeni. Në punë do jeni profesionistë dhe nuk do ju trembeni sfidave. Këmbëngulja dhe durimi do jenë pikat tuaja më të forta. Në planin financiar fati do jetë gjate gjithë kohës në anën tuaj dhe situata do përmirësohet goxha.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 18 tetor 2023 nga Christine Haas

Gjatë kësaj dite duhet të jeni më të kujdesshëm dhe nuk duhet të nxitoheni për asgjë. Nëse jeni në një lidhje, nëse dëgjoni me kujdes atë që keni në krah dhe nëse bëni gjithçka në bashkëpunim të plotë, gjërat do ju ecin për mrekulli. Nga ana tjetër nëse tregoheni kokëfortë dhe të padëgjuar, keni për të pasur probleme. Ju beqarët më mirë të tregoheni të duruar pasi në të kundërt mund të zhgënjeheni. Në punë do keni një veti përshtatjeje tejet të madhe dhe do pranoni çfarë do ju thonë shefat. Edhe me kolegët do e rregulloni marrëdhënien. Financat nuk do jenë në gjendjen më të mirë kështu që kujdes me çdo hap që do hidhni.

Peshorja

Horoskopi i datës 18 tetor 2023 nga Christine Haas

Gjatë kësaj dite nuk do bëni as përpjekjet më të vogël për ta rregulluar jetën tuaj. Nëse jeni në një lidhje dhe keni pasur probleme kohët e fundit, klima do vazhdojë të jetë e stuhishme edhe sot. Nëse jeni beqarë do keni takime të papritura të cilat do ua ndryshojnë të ardhmen njëherë e përgjithmonë. Në punë do keni kundërshti të shumta dhe çdo gjë për ju do bëhet akoma më e vështirë nga sa ka qenë më parë. Buxheti do varet plotësisht nga mënyra se si ju do i menaxhoni të ardhurat. Po u treguat të logjikshëm dhe largpamës nuk do hasni aspak probleme.

Akrepi

Horoskopi i datës 18 tetor 2023 nga Christine Haas

Mungesa e komunikimit dhe e dëshirës për të bërë diçka ndryshe, ka për të sjellë probleme sot. Për ju të dashuruarit e sotmja do jetë shumë monotone. Shpesh do ndiheni vërtet keq dhe nuk do dini çfarë të bëni që ta ndryshoni gjendjen. Ju beqarët do ndiheni plotësisht të braktisur nga yjet dhe në disa momente do ndiheni keq. Në punë nuk do jeni me humor shumë mirë dhe nuk do i filloni projektet që keni programuar prej disa kohësh. Keni për të mbetur mbrapa dhe kjo për fajit tuaj. Buxheti do kërkojë më tepër vëmendje dhe përkujdes. Po filluan problemet situata mund të dale jashtë kontrollit për shume kohë.

Shigjetari

Horoskopi i datës 18 tetor 2023 nga Christine Haas

Ju do jeni më të privilegjuarit e kësaj dite dhe gjithçka do ju ecë më mirë sesa e kishit programuar. Juve që jeni në një lidhje do bëni shumë veta ziliqarë. Marrëdhënia me partnerin ka për të qenë e jashtëzakonshme dhe mjaft pasionante. Ju beqarët do afroheni goxha me një person të së njëjtës moshë dhe të një shtrese sociale të larte. Në punë mund t’iu bëhet edhe një propozim i rëndësishëm lidhur për të punuar jashtë që duhet ta mendoni me kujdes. Në planin financiar do i kaloni të gjitha vështirësitë dhe do jeni shumë më të qetë kur të shpenzoni. Në këtë plan nuk do keni për çfarë të ankoheni.

Bricjapi

Horoskopi i datës 18 tetor 2023 nga Christine Haas

Asgjë nuk do mundet dot ta trazojë jetën tuaj. Mundohuni vetëm të ndryshoni disa zakone ushqimore për të mirën tuaj. Për ju të dashuruarit e sotmja do jetë shumë e bukur. Do ndiheni të plotësuar pranë atij që dashuroni dhe nuk do kërkoni asgjë më tepër. Ju beqarët do jeni të qartë se cilin person doni të joshni dhe do përdorin çdo lloj mënyre për t'ia dalë mbanë. Në punë do mbizotërojë qetësia. Do vazhdoni të kryeni detyrat dhe do keni një marrëdhënie të ngrohtë me kolegët. Buxhetin do e riorganizoni dhe gjendja do fillojë shumë shpejt të normalizohet. Mund t'iu teprojnë edhe disa para që mund t'i hiqni mënjanë.

Ujori

Horoskopi i datës 18 tetor 2023 nga Christine Haas

Gjatë kësaj dite Hëna do ju shtyjë të jeni më të logjikshëm dhe më realistë. Ju të dashuruarit më në fund do flisni hapur me partnerin dhe do jeni gati të hiqi dorë nga disa zakone në mënyrë që jeta sentimentale të jetë më e mirë. Ju beqarët do merrni bekimin e yjeve dhe do e gjeni princin tuaj të kaltër më shpejt nga sa e kishit imagjinuar. Në punë do ndiheni më të lire për të shprehur idetë dhe për të vepruar. As vigjilenca nuk do ju mungojë prandaj keni për të arritur çdo gjë që dëshironi. Për financat do jetë ditë e shkëlqyer pasi përveç përkujdesit që keni treguar së fundmi do merrni edhe një shpërblim nga puna.

Peshqit

Horoskopi i datës 18 tetor 2023 nga Christine Haas

Mendohuni dhe reflektoni me kujdes gjatë kësaj dite në mënyrë që të mos hidhni hapa të gabuara. Nëse jeni në një lidhje dhe kërkoni me ngulm ndryshime në jetën tuaj sentimentale, e mira është të flisni sa më hapur me partnerin. Nëse ndërmjet jush mungon komunikimi asgjë nuk mund të ecë si duhet. Ju beqarët do gjendeni në udhëkryq pas takimeve që do realizoni dhe do ju duhet kohë për të vendosur. Në punë do jeni më me fat dhe do keni sukses. Do i jepni zgjidhje edhe një çështjeje që dikur ju ka munduar. Në planin financiar do mbizotërojë ekuilibri dhe nuk do shqetësoheni për asgjë. /dritare.net