Na ndiqni edhe në

Bota

Video/ Po xhironin klipin e dasmës, nusja dhe dhëndri bien të oqean!

Video/ Po xhironin klipin e dasmës, nusja dhe dhëndri bien të

Në çift në Kaliforninë e Jugut, ndërsa po xhironte klipin e dasmës dhe po bënin fotot, një dallgë e madhe i mori përpara dhe përfunduan në oqean.

Video/ Po xhironin klipin e dasmës, nusja dhe dhëndri bien të

Fatmirësisht nusja dhe dhëndri u shpëtuan. Rojet e shpëtimit i nxorren nga Oqeani Paqësor, shëndoshë e mirë. Shikoni videon më poshtë./E.B-dritare.net