Na ndiqni edhe në

Bota

Urdhër mbrojtjeje për aktoren amerikane: Burri më ka dhùnuar prej dy vjetësh!

Urdhër mbrojtjeje për aktoren amerikane: Burri më ka

Christina Ricci, aktorja e njohur amerikane, ka tronditur me deklaratat e saj të fundit. Ajo është paraqitur në gjykatë disa ditë më parë, ku ka treguar shenja mavijosjeje në duar dhe kyçe, duke dalë prej aty me një urdhër mbrojtjeje. Ajo ka deklaruar se bashkëshorti i saj kishte nisur të ushtronte dhùnë që prej vitit 2019, por situata ishte përkeqësuar gjatë karantinës. 40-vjeçarja u martuar Heerdegen në vitin 2013, dhe kanë një djalë 6-vjeçar. Në dëshminë e saj, ajo theksuar se ai e kishte dhùnuar gjatë gjithë karantinës./M/M-dritare.net

Urdhër mbrojtjeje për aktoren amerikane: Burri më ka