Na ndiqni edhe në

Bota

U kthye nga muaji i mjaltit me JLO/ Ben Affleck takon të parën ish-gruan!

U kthye nga muaji i mjaltit me JLO/ Ben Affleck takon të parën

Ben Affleck u kthye nga muaji i mjaltit dhe vizitoi ish-bashkëshorten e tij Jennifer Garner për të kaluar kohë me djalin e tyre Samuel.

Affleck, Garner dhe Samuel u fotografuan në Pacific Palisades, një pishinë pranë shtëpisë së tyre. Të dy Garner dhe Afler ndajnë kujdestarinë e tre fëmijëve të tyre dhe aktori u pa duke mbajtur dorën e Samuelit ndërsa ata ecnin. Pavarësisht temperaturave të larta, ylli i Hollivudit kishte veshur një këmishë gri dhe xhinse.

Aktori u martua me Jennifer Lopez në Las Vegas muajin e kaluar dhe pas martesës së tyre ata udhëtuan drejt Parisit për ditëlindjen e këngëtares, si dhe një muaj të shkurtër mjalti.

Fëmijët e Lopez, Em dhe Mex, morën pjesë në muajin e mjaltit së bashku me vajzën e tij 13-vjeçare Serafina. të sapomartuarit po përpiqen të kalojnë kohë me fëmijët e tyre dhe të lidhen sa më shumë me ta./M.K/dritare.net