Na ndiqni edhe në

Bota

Super në formë/ Vetëm Rita Ora mund të duket kaq mirë në karantinë

Super në formë/ Vetëm Rita Ora mund të duket kaq mirë

Rita Ora po e kalon periudhën e izolimit në një shtëpi-fermë në Cotswolds. Duket se Rita po e shijon në maksimum periudhën e karantinës. Ajo ka postuar disa foto në rrjete sociale, ku shfaqet me bikini të zeza.

Super në formë/ Vetëm Rita Ora mund të duket kaq mirë

Vetëm Rita Ora mund të duket kaq e mirë, e thjeshtë dhe seksi në të njëjtën kohë.

Super në formë/ Vetëm Rita Ora mund të duket kaq mirë

Karantina i ka dhënë një nur të bukur Ritës, e cila na u shfaq shumë në formë në fotot e fundit./K.C/dritare.net