Na ndiqni edhe në

Bota

Stilisti i njohur akuzon Chrissy Teigen për bullizëm: Kam dashur të vras veten!

Stilisti i njohur akuzon Chrissy Teigen për bullizëm: Kam dashur

Mesa duket Chrissy Teigen i ka pasion telashet! Stilisti i njohur Michael Costello ka akuzuae modelen për bullizëm.

Costello ka shkruar në “Instagram” se ka përjetuar traumë për vite me radhë nga komentet ngacmuese të modeles aq sa kishte menduar vetëvrasjen.

"Kam dashur të vras veten dhe jam ende i traumatizuar, në depresion dhe mendoj vetëvrasjen", ka shkruar ai.

Stilisti gjithashtu ndau dhe disa biseda me modelen në Instagram, ku ndër të tjera ajo i shkruante:"Racistët si ju vuajnë dhe meritojnë të vdesin. Ju mund të dëshironi të vdisni. Karriera juaj ka mbaruar, vetëm shikoni. “.Kujtojmë se pak kohë më parë, një tjetër skandal bullizmi përfshiu modelen./dritare.net

Stilisti i njohur akuzon Chrissy Teigen për bullizëm: Kam dashur