Na ndiqni edhe në

Bota

Sia bëhet gjyshe e dy binjakëve

Sia bëhet gjyshe e dy binjakëve

Këngëtarja e njohur Sia është bërë gjyshe për herë të parë në moshën 44-vjeçare.

Ajo ka birësuar dy djem, për të cilët ka treguar vetëm pak javë më parë, dhe njëri prej tyre është bërë baba.

Sia bëhet gjyshe e dy binjakëve

Sia e ka dhënë vetëm lajim duke thënë: “Djali im i vogël sapo është bërë babai i dy foshnjave. Jam bërë gjyshe”./E.B-dritare.net