Na ndiqni edhe në

Bota

Selena Gomez takon Hailey Bieber dhe fotot po bëjnë xhiron e rrjetit!

Selena Gomez takon Hailey Bieber dhe fotot po bëjnë xhiron e rrjetit!

Fotoja e Selena Gomez dhe Hailey Bieber po bën xhiron e rrjetit. Ato ishin të ftuara në Muzeun e Akademisë, për edicionin e dytë të mbrëmjes gala.

Këngëtarja dhe modelja i befasuan të gjithë, pasi Selena ka qenë në një lidhje disa vite më parë me Justin Bieber, pak para se ai të martohej me Haileyn.

Selena Gomez takon Hailey Bieber dhe fotot po bëjnë xhiron e rrjetit!

Në këtë mënyrë, dy vajzat kanë konfirmuar se i kanë lënë pas thashethemet rreth një konflikti të mundshëm mes tyre, kjo pasi vendosën t’ua vërtetojnë të gjithëve të kundërtën dhe pozuan krah njëra-tjetrës për herë të parë.

Selena Gomez takon Hailey Bieber dhe fotot po bëjnë xhiron e rrjetit!

Foto u shkrepën nga fotografi, Tyrell Hampton, i cili më pas i shpërndau ato në Instagram, duke u bërë virale./Xh.Xh/dritare.net