Na ndiqni edhe në

Bota

Rita Ora provokon me fotot në Instagram!

Rita Ora provokon me fotot në Instagram!

Këngëtarja e njohur Rita Ora, shpesh provokon me fotot me fotot e saj në Instagram.

Sot ajo ka nxjerrë disa foto ku shfaqet me rrobabanje, duke shijuar rrezet e diellit.

Rita Ora provokon me fotot në Instagram!

Mesa duket ajo ka dalë nga karantina dhe sapo ka nisur një sezon të gjatë e të bukur veror./E.B-dritare.net

Rita Ora provokon me fotot në Instagram!

Rita Ora provokon me fotot në Instagram!