Na ndiqni edhe në

Bota

Rita Ora konfirmon thashethemet e verës dhe planet për ceremoni madhështore!

Rita Ora konfirmon thashethemet e verës dhe planet për ceremoni

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora ka folur për martesën e saj me Taiki Waititi për herë të parë pasi u martua fshehurazi në fillim të kësaj vere.

31-vjeçarja, këmbënguli se është kokë e këmbë e dashuruar me regjisorin, 47 vjeç dhe po planifikon një tjetër dasmë të madhe në Londër për miqtë dhe familjen e saj.

Rita Ora konfirmon thashethemet e verës dhe planet për ceremoni

Ylli i popit Rita thotë se u frymëzua nga prindërit e saj, nëna e saj Vera dhe babai i saj Besnik, në kërkimin e saj për dashurinë pasi mësoi nga lidhja e tyre e fortë më shumë se 30-vjeçare.

Ajo tha në podcastin më të madh të natës së Jaime Winstone: "Jam e dashuruar. Unë jam shumë e dashuruar. Unë jam e dashuruar, jam e dashuruar, amin./Xh.Xh/dritare.net