Na ndiqni edhe në

Bota

Pse të mos veshim pizhame për të dalë, si Chiara Ferragni!

Pse të mos veshim pizhame për të dalë, si Chiara Ferragni!

Blogerja e njohur Chiara Ferragni, njihet për stilin e saj të veçantë dhe çdo gjë që ajo vesh, është inspirim për lukun e vajzave.

Pse të mos veshim pizhame për të dalë, si Chiara Ferragni!

Përveç linjës së saj të veshjeve “Chiara Ferragni Collection” që i preferon tepër, ajo ka dhe veshje të tjera që di shumë bukur t’i kombinojë.

Pse të mos veshim pizhame për të dalë, si Chiara Ferragni!

Së fundmi, Chiara ka postuar disa foto të Instagram, ku shfaqet para pasqyre me pantallona xhins të shkurtra dhe një bluze gjumi.

Pse të mos veshim pizhame për të dalë, si Chiara Ferragni!

Në një moment do të mendoni se është një nga veshjet e zakonshme të Chiarës, pasi ajo luan shumë me stilin, por në postim ka shkruar: “Po, unë po vesh pizhame”, duke nënkuptuar se bluza e saj është për gjumë.

Pse të mos veshim pizhame për të dalë, si Chiara Ferragni!

Ishte për gjumë d.mmth, se tashmë është për të dalë./E.B-dritare.net

Pse të mos veshim pizhame për të dalë, si Chiara Ferragni!