Na ndiqni edhe në

Bota

Pasditja e Cristiano Ronaldos, me familjen shëtitje me biçikleta!

Pasditja e Cristiano Ronaldos, me familjen shëtitje me biçikleta!

Në mungesë të futbollit, ylli i Juventus Cristiano Ronaldo bën xhiro me biçikletë së bashku me familjen e tij.

Ka qenë pikërisht pandemia e koronavirusit që ka ndryshuar disa zakone të njerëzve dhe as Ronaldo nuk bën përjashtim nga ky “rregull”.

Pasditja e Cristiano Ronaldos, me familjen shëtitje me biçikleta!

Këtë e ka treguar në rrjete sociale, ku ka postuar një foto të bukur familjare, duke shëtitur me biçikleta.

Pasditja e Cristiano Ronaldos, me familjen shëtitje me biçikleta!

Sulmuesi i Juventus shihet i lumtur krah partneres së tij, Georgina Rodrigues dhe fëmijëve./E.B-dritare.net