Na ndiqni edhe në

Bota

Një nënë e përkushtuar si Georgina Rodriguez!

Një nënë e përkushtuar si Georgina Rodriguez!

E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, është tepër aktive në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka zgjedhur të ndajë disa fotografi, ku shfaqet së bashku me familjen e saj.

Një nënë e përkushtuar si Georgina Rodriguez!

26-vjeçarja nga Argjentina, shfaqet tepër e lumtur në krahët e futbollistit dhe katër fëmijëve.

Një nënë e përkushtuar si Georgina Rodriguez!

Jo vetëm për format e saj trupore, por Georgina bie në sy për mënyrën se si kujdeset për të miturit. Në fotot e publikuara shihet qartë kujdesi që ajo tregon ndaj fëmijëve, edhe pse 3 prej tyre nuk janë fëmijët e saj biologjikë.

Një nënë e përkushtuar si Georgina Rodriguez!

Një nënë e përkushtuar si Georgina Rodriguez!

Ronaldo dhe Georgina kalojnë shumë kohë me fëmijët dhe këtë herë kanë zgjedhur të pushojnë me një jaht , për të cilin paguajnë 33 mijë euro në javë./R.P-dritare.net