Na ndiqni edhe në

Bota

MTV Music Awards 2022/ Ja kush shkëlqeu në tapetin e kuq!

MTV Music Awards 2022/ Ja kush shkëlqeu në tapetin e kuq!

Tapeti i kuq i MTV Video Music Awards është i famshëm për disa nga veshjet më të diskutuara, duke krijuar mundësinë e përsosur për të famshmit që të lënë gjurmë. MTV Video Music Awards 2022 nisi të dielën në mbrëmje, me yjet duke përfshirë Lizzo dhe Blackpink që dolën në tapetin e kuq për natën e madhe.

MTV Music Awards 2022/ Ja kush shkëlqeu në tapetin e kuq!
Krahasuar me ceremonitë e çmimeve të Hollivudit, VMA-të shpesh i shohin të pranishmit duke treguar personalitetet e tyre, me veshje argëtuese, të ndezura ose eksperimentale mbi kostumet dhe fustanet zyrtare.
Ngjarja e këtij viti, e mbajtur në Qendrën Prudential në Newark, New Jersey, pa shfaqje nga Bad Bunny dhe Nicki Minaj, me Jack Harlow dhe LL Cool J.
Shumë yje të veshur me nuanca të errëta për t'iu përshtatur "qilimit të zi" të këtij viti. Ja kush shkëlqeu me veshjen në tapetin e këtij viti:

MTV Music Awards 2022/ Ja kush shkëlqeu në tapetin e kuq!

MTV Music Awards 2022/ Ja kush shkëlqeu në tapetin e kuq!

MTV Music Awards 2022/ Ja kush shkëlqeu në tapetin e kuq!

MTV Music Awards 2022/ Ja kush shkëlqeu në tapetin e kuq!

MTV Music Awards 2022/ Ja kush shkëlqeu në tapetin e kuq!

MTV Music Awards 2022/ Ja kush shkëlqeu në tapetin e kuq!

MTV Music Awards 2022/ Ja kush shkëlqeu në tapetin e kuq!

MTV Music Awards 2022/ Ja kush shkëlqeu në tapetin e kuq!

MTV Music Awards 2022/ Ja kush shkëlqeu në tapetin e kuq!

MTV Music Awards 2022/ Ja kush shkëlqeu në tapetin e kuq!

MTV Music Awards 2022/ Ja kush shkëlqeu në tapetin e kuq!

MTV Music Awards 2022/ Ja kush shkëlqeu në tapetin e kuq!

MTV Music Awards 2022/ Ja kush shkëlqeu në tapetin e kuq!/M.T/dritare.net