Na ndiqni edhe në

Bota

Me maska e kapele/ Pas shumë kohësh, Princi Harry dhe Meghan Markle shfaqen bashkë në publik

Me maska e kapele/ Pas shumë kohësh, Princi Harry dhe Meghan Markle

Meghan Markle dhe princi Harry janë fotografuar bashkë, pas një takimi pune në Beverly Hills. Në disa foto të marra nga Daily Mail shihen ish-mbretërorët me maska e kapele për t'u mbrojtur nga koronavirusi dhe dielli i nxehtë.

Me maska e kapele/ Pas shumë kohësh, Princi Harry dhe Meghan Markle

Ata u fotografuan duke dalë nga një ndërtesë dhe u futën në makinën e tyre.

Me maska e kapele/ Pas shumë kohësh, Princi Harry dhe Meghan MarkleMe maska e kapele/ Pas shumë kohësh, Princi Harry dhe Meghan Markle

Meghan kishte veshur një fustan të lehtë, ngjyrë kremi. Veshjen e kishte kombinuar me një palë pupa bezhë me të zezë dhe kapelen prej kashte.

Me maska e kapele/ Pas shumë kohësh, Princi Harry dhe Meghan Markle

Dukesha e Sussex mbante edhe syze dielli të zeza dhe një çantë të vogël të zezë./K.C/dritare.net

Me maska e kapele/ Pas shumë kohësh, Princi Harry dhe Meghan Markle