Na ndiqni edhe në

Bota

Mbretëresha e stilit! Kate Middleton e mrekullueshme sot me fustanin bojë qielli

Mbretëresha e stilit! Kate Middleton e mrekullueshme sot me fustanin

Kate Middleton ishte sot në një takim me një panel ekspertësh në Shkollën Ekonomike të Londrës për të diskutuar raportin inaugurues të qendrës së saj që i kushtohet fëmijëve.

Mbretëresha e stilit! Kate Middleton e mrekullueshme sot me fustanin

Ndonëse u shoqërua nga një rrebesh shiu kur po arrinte në shkollë, kjo aspak që nuk ia zbehu bukurinë. Kate kishte veshur një fustan bojë qielli nga LK Bennett dhe taka bezhë.

Mbretëresha e stilit! Kate Middleton e mrekullueshme sot me fustanin

Ky fustan e tregonte të mrekullueshme Dukeshën e Kembrixhit, e cila kurrë nuk zhgënjen me veshjet e saj. Në fakt në çdo aktivitet Kate shfaqet e kuruar deri në detaj, jo më kot ajo quhet mbretëresha e stilit./K.C/dritare.net

Mbretëresha e stilit! Kate Middleton e mrekullueshme sot me fustaninMbretëresha e stilit! Kate Middleton e mrekullueshme sot me fustaninMbretëresha e stilit! Kate Middleton e mrekullueshme sot me fustaninMbretëresha e stilit! Kate Middleton e mrekullueshme sot me fustaninMbretëresha e stilit! Kate Middleton e mrekullueshme sot me fustaninMbretëresha e stilit! Kate Middleton e mrekullueshme sot me fustaninMbretëresha e stilit! Kate Middleton e mrekullueshme sot me fustanin