Na ndiqni edhe në

Bota

Martohet Ariana Grande

Martohet Ariana Grande

Ariana Grande është martuar fshehurazi me partnerin e saj Dalton Gomez, me të cilin u fejua në dhjetor të 2020-ës.

Martohet Ariana Grande

Këngëtarja 27-vjeçare dhe Gomez, i cili është 25 vjeç, lidhën kurorë këtë fundjavë pranë shtëpisë së Ariana-s në Montecito, Kaliforni, aty ku jetojnë të gjithë të famshmit, si Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres dhe Princi Harry dhe Meghan Markle. Ariana dhe Dalton, agjent i pasurive të patundshme i thanë “Po” njëri-tjetrit në një ceremoni tradicionale.

Martohet Ariana Grande

“Ata u martuan. Ishte ceremoni e vogël dhe intime, me më pak se 20 njerëz. Kishte kaq shumë lumturi dhe dashuri. Çifti dhe të dyja familjet nuk mund të ishin më të lumtur.”, tha sot një burim pranë çiftit për revistën People./K.C/dritare.net

Martohet Ariana Grande