Na ndiqni edhe në

Bota

Madona: Jam imune ndaj Covid-19, do dal të shëtis!

Madona: Jam imune ndaj Covid-19, do dal të shëtis!

Ylli 61 vjeçar përmes një videoje në Instagram, pa dhënë më shumë detaje rreth shëndetit të saj, shprehet se është imune ndaj Covid-1.

"Ditari i karantinës, dita e 14". Me një video në Instagram që mban këtë titull, këngëtarja Madonna, 61 vjeç, njofton të gjithë, përpara një makinë shkrimi, se është infektuar nga koronavirus.

Madona: Jam imune ndaj Covid-19, do dal të shëtis!

"Një ditë bëra një provë dhe zbulova se kisha zhvilluar antitrupa të virusit," thuhet në video pa dhënë detaje të tjera për gjendjen shëndetësore. Nuk është e qartë nëse ajo ishte e sëmurë, nëse kishte simptoma të buta ose nëse ishte një person pozitiv asimptomatik.

Në videon e saj apo flet për dëshirën për liri. E bindur ajo thotë se tashmë është imune.

"Nesër do të shkoj në një udhëtim të gjatë me makinë, do të hap dritaren dhe do të marr frymë nga ajri i Covid-19. Shpresoj që të jetë një ditë me diell”.

Madona flet edhe për faktin se kohët e fundit ajo i është përkushtuar shumë shkrimit./L.F-dritare.net

View this post on Instagram

#staysafe #staysane

A post shared by Madonna (@madonna) on