Na ndiqni edhe në

Bota

Kopje e të atit/ Në 1-vjetorin e lindjes, publikohet videoja e ëmbël e princit Archie

Kopje e të atit/ Në 1-vjetorin e lindjes, publikohet videoja e

Sot mbretërori më i vogël, princi Archie feston 1-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë, babi Harry dhe mami Meghan Markle kanë ndarë me fansat e tyre një video super të bukur të princit të tyre të vogël.

Kopje e të atit/ Në 1-vjetorin e lindjes, publikohet videoja e

Pas shumë kohësh, Archie shfaqet sot për herë të parë dhe na tregon dhëmbët e vegjël që i kanë dalë.

Kopje e të atit/ Në 1-vjetorin e lindjes, publikohet videoja e

Në një video të shkrepur nga Harry shihet princi i vogël në krahët e mamit, e cila ka një libër me figura në dorë. Archie herë sheh librin e herë kamerën, ndërsa qesh.

Kopje e të atit/ Në 1-vjetorin e lindjes, publikohet videoja e

Video, e xhiruar javën e kaluar në Kaliforni u prit me emocion të madh nga fansat mbretërorë, të cilët vunë re se Archie ngjan fiks si i ati, kur ishte i vogël./K.C/dritare.net

View this post on Instagram

Sa te? e?mbe?l, Meghan Markle dhe princi Archie. E vute? re sa ngjan Archie, me Harry kur ishte i vogel?

A post shared by Dritare.net (@dritare_net) on