Na ndiqni edhe në

Bota

Komenti i komedianes amerikane për karantinën, mërzit fansat!

Komenti i komedianes amerikane për karantinën, mërzit fansat!

Komediania amerikane Ellen DeGeneres, ka vijuar programin e saj për çdo të hënë, por nga shtëpia. Por në mbrëmjen e kaluar, duket se shakatë e saj nuk kanë bërë aspak për të qeshur, por kanë shkaktuar shumë pakënaqësi te publiku. Ellen e krahasoi karantinën me burgun. Deklarata e saj la shije të hidhur, duke sjellë reagime të shumta në rrjetet sociale.

Komenti i komedianes amerikane për karantinën, mërzit fansat!

“Është fiks si të jesh në burg. Unë kam veshur të njëjtat rroba për 10 ditë, dhe jam e rrethuar nga homoseksualë”, tha Ellen, nga një dhomë me një hapësirë të konsiderueshme, dhe një oborr plot gjelbërim. Burgu dhe karantina e Ellen, nuk kanë ndonjë pikë të përbashkët.

Komenti i komedianes amerikane për karantinën, mërzit fansat!

Të tilla ishin dhe komentet në rrjetet sociale, ku fansat e saj, shpreheshin se krahasimi ishte shumë i ulët./L.F-dritare.net

Komenti i komedianes amerikane për karantinën, mërzit fansat!