Na ndiqni edhe në

Bota

Kjo foto e sapopublikuar e princit Louis do t'ju zbukurojë ditën!

Kjo foto e sapopublikuar e princit Louis do t'ju zbukurojë ditën!

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit kanë publikuar një foto të pa parë më parë të djalit të tyre të vogël, princit Louis. Fotoja, e shkrepur nga Kate Middleton në shtëpinë e tyre Anmer Hall, Norfolk, iu dërgua fansave mbretërorë për t'i falënderuar për urimet e mira, në ditëlindjen e dytë të princit, në prill. Në atë kohë u publikuan disa foto të ëmbla të princit të vogël.

Kjo foto e sapopublikuar e princit Louis do t'ju zbukurojë ditën!

Por jo fotoja më poshtë! Ajo u postua në Instagram nga llogaria e fansave mbretërorë, @katsroyalletters, e cila është me qendër në Gjermani.

Kjo foto e sapopublikuar e princit Louis do t'ju zbukurojë ditën!

Princi i vogël kishte veshur një këmishë me kuadrate dhe buzëqeshja e tij, të zbukuron ditën./K.C/dritare.net

Kjo foto e sapopublikuar e princit Louis do t'ju zbukurojë ditën!Kjo foto e sapopublikuar e princit Louis do t'ju zbukurojë ditën!Kjo foto e sapopublikuar e princit Louis do t'ju zbukurojë ditën!