Na ndiqni edhe në

Bota

Kim Kardashian kishte një arsye të fortë për t’u rikthyer në zeshkane

Kim Kardashian kishte një arsye të fortë për t’u

Kim Kardashian u rikthye në orgjinë me ngjyrën e re të flokëve. Ylli i Keeping Up with the Kardashian i rileu flokët të zinj, pasi iu mërzit ngjyra e kuqe, për aq pak kohë sa e mbajti.

Kim Kardashian kishte një arsye të fortë për t’u

Kim u fotografua sot për herë të parë në publik, që pas shpalljes së kandidaturës për president nga bashkëshorti, Kanye West.

Kim Kardashian kishte një arsye të fortë për t’u

Dhe mendojmë se kjo është një arsye e fortë për t’i kthyer flokët në të zezë. Me thënë të drejtën, e zeza është ngjyra e Kim, i shkon shumë, madje e tregon më serioze, sidomos në këtë kohë.

Kim Kardashian kishte një arsye të fortë për t’u

E përpos ngjyrës së flokëve, ra shumë në sy edhe veshja e Kim. Ajo guxon shumë me stilin e saj dhe sot nuk bën fare përjashtim.

Kim Kardashian kishte një arsye të fortë për t’uKim Kardashian kishte një arsye të fortë për t’u

Kim kishte veshur një jumpsuit të shkurtër, ngjyrë jeshile dhe prej lëkure, të cilin e kishte kombinuar me një palë çizme, po lëkure që i shkonin deri në gju./K.C/dritare.net

Kim Kardashian kishte një arsye të fortë për t’uKim Kardashian kishte një arsye të fortë për t’uKim Kardashian kishte një arsye të fortë për t’u