Na ndiqni edhe në

Bota

Këta të famshëm nuk kanë frikë të shfaqin fotot e tyre pa grim!

Këta të famshëm nuk kanë frikë të shfaqin fotot e

Të gjithë duken bukur me grim, por ky nuk është një standard bukurie që duhet ndjekur. Të gjithë e dimë se është mjaft e vështirë të ndihesh po aq i sigurt me dhe pa të. Megjithatë, të famshmit e mëposhtëm ishin mjaft të guximshëm për të na treguar se bukuria natyrale është më e mirë se çdo lloj kozmetike.

Këta 5 të famshëm na treguan se besimi është çelësi për t'u dukur mirë.

Julianne Moore

Këta të famshëm nuk kanë frikë të shfaqin fotot e

Lisa Kudrow

Këta të famshëm nuk kanë frikë të shfaqin fotot e

Keira Knightley

Këta të famshëm nuk kanë frikë të shfaqin fotot e

Emma Roberts

Këta të famshëm nuk kanë frikë të shfaqin fotot e

Dakota Fanning

Këta të famshëm nuk kanë frikë të shfaqin fotot e/M.T/dritare.net