Na ndiqni edhe në

Bota

Këngëtarja e njohur flet për sulmet seksuale: Nuk njoh asnjë vajzë të mos ketë përjetuar ngacmime!

Këngëtarja e njohur flet për sulmet seksuale: Nuk njoh asnjë

Këngëtarja e njohur Billie Eillish foli për revistën Vogue për ngacmimet seksuale. Artistja e vuri theksin se ngacmime ka ngado dhe se nuk njeh asnjë vajzë apo grua që nuk ka pasur një përvojë të keqe. Eillish foli edhe rreth këngës së saj më të re Your Powr, që ka të bëjë me një abuzues që përfiton nga një e mitur.

Këngëtarja e njohur flet për sulmet seksuale: Nuk njoh asnjë

“Është një letër e hapur për njerëzit që përfitojnë”, tha këngëtarja. Fotosesioni i saj më i fundit është mjaft i përfolur.

Këngëtarja e njohur flet për sulmet seksuale: Nuk njoh asnjëKëngëtarja e njohur flet për sulmet seksuale: Nuk njoh asnjë

Në lidhje me këtë për revistën Vogue këngëtarja tha se kishte zgjedhur këtë look, shumë ndryshe nga stili i saj i zakonshëm, për t’iu përgjigjur të gjithë atyre që diskutojnë se çfarë vesh ajo. /L.F-dritare.net