Na ndiqni edhe në

Bota

Jessie J dhe Channing Tatum rikthehen bashkë? Ja çfarë na bën të dyshojmë se po!

Jessie J dhe Channing Tatum rikthehen bashkë? Ja çfarë na

Jessie J na bëri të dyshojmë se është lidhur sërish me aktorin e famshëm, Channing Tatum. Aktori festoi 40-vjetorin e lindjes të dielën dhe mori një urim super të bukur nga ishi.

Jessie J dhe Channing Tatum rikthehen bashkë? Ja çfarë na

"Gëzuar ditëlindjen e 40-të këtij njeriu të veçantë! Unë jam shumë mirënjohëse që ke lindur, madje edhe që u takuam.”,- shkroi Jessie krahas një fotografie të Channing në ujë.

Jessie J dhe Channing Tatum rikthehen bashkë? Ja çfarë na

Jessie gjithashtu shpërndau një video të Channing duke u hedhur në ujë, ndërsa shkruan: “Vazhdo ta jetosh jetën sa më mirë!”

Jessie J dhe Channing Tatum rikthehen bashkë? Ja çfarë na

Në fillim të këtij muaji u zbulua se çifti kishte vendosur të bënte pak pushim nga lidhja e tyre, për herë të dytë. Yjet, së pari ndezën thashethemet e romancës në 2018-ën dhe u ndanë rreth një vit më vonë. Channing dhe Jessie u rikthyen bashkë në janar të këtij viti, për t’u ndarë për herë të dytë në fillim të prillit.

Jessie J dhe Channing Tatum rikthehen bashkë? Ja çfarë na

Nëse doni arsyen e ndarjes për herë të dytë: “Gjerat nuk funksionon siç duhet” thanë ata. Ndoshta Jessie dhe Channing i kanë dhënë vetes një shans të tretë, ose thjesht kanë vendosur të jenë miq të mirë./K.C/dritare.net