Na ndiqni edhe në

Bota

Çifti mbretëror, në pritje të një fëmije

Çifti mbretëror, në pritje të një fëmije

Familjes së madhe mbretërore, do t'i shtohet një anëtar i ri, njoftoi sot Pallati Buckingham. Princesha Eugenie dhe Jack Brooksbank janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Çifti mbretëror, në pritje të një fëmije

Bebeja pritet të vijë në jetë në fillim të janarit dhe çifti u shpreh më i lumtur se kurrë që 2021 për ta do të nisë si mos më mirë. Fëmija i Eugenie dhe Jack do të jetë i njëmbëdhjeti në rreshtin e trashëgimisë.

Çifti mbretëror, në pritje të një fëmije

Të shtunën teksa u fotografua nga mediat, u aludua se ajo ishte shtatzënë.

Çifti mbretëror, në pritje të një fëmije

Ndërsa nuk vonoi shumë dhe ajo e bëri publike, përmes një fotoje në instagramin e saj. E gjitha familja, është shprehur mjaft e lumtur./L.F-dritare.net

Çifti mbretëror, në pritje të një fëmije