Na ndiqni edhe në

Bota

Çiftet e famshme që do të dalin single nga karantina!

Çiftet e famshme që do të dalin single nga karantina!

Pandemia e koronavirusit është një periudhë testuese për të gjithë, duke bërë që shumë njerëz të ndahen nga miqtë dhe familjet. Sidoqoftë, ka pasur disa çifte të pafat, të cilat kanë jetuar së bashku vazhdimisht dhe kanë vendosur që të pushojnë ca kohë nga njëri-tjetri. Ja të famshmit që do të dalin nga izolimi single!

Shane Lynch dhe Sheena White

Çiftet e famshme që do të dalin single nga karantina!

Ylli i Boyzone Shane ka zbuluar se është ndarë nga gruaja Sheena pas 13 vjetësh martese. Këngëtari pranoi që gjatë mbylljes në shtëpi, kishin dalë disa mosmarrëveshje në çift, dhe se ishte shpërngulur nga shtëpia e familjes.

Demi Jones dhe Luke Mabbott

Çiftet e famshme që do të dalin single nga karantina!


Luke dhe Demi konfirmuan së fundmi se ata nuk janë më çift, megjithëse ende e duan njëri-tjetrin.


Wes Nelson dhe Arabella Chi

Çiftet e famshme që do të dalin single nga karantina!
Vetëm disa ditë para se të njoftohej izolimi, yjet e “Love Island” Wes Nelson dhe Arabella Chi i dhanë fund lidhjes së tyre./K.C/dritare.net