Na ndiqni edhe në

Bota

Gigi Hadid dhe Zayn Malik, do të bëhen prindër për herë të parë

Gigi Hadid dhe Zayn Malik, do të bëhen prindër për herë

Gigi Hadid dhe i dashuri i saj, Zayn Malik janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Burime familjare thanë për TMZ-në se supermodelja është shtatzënë me 27-vjeçarin, ish-këngëtarin e One Direction.

Gigi Hadid dhe Zayn Malik, do të bëhen prindër për herë

Ende nuk dihet nëse çifti e ka marrë vesh gjininë e bebit, por të dyja familjet janë të gëzuara nga ky lajm kaq i bukur.

Gigi Hadid dhe Zayn Malik, do të bëhen prindër për herë

Lajmi vjen disa ditë pasi Gigi festoi 25-vjetorin e lindjes në fermën e familjes së saj, në Pensilvani në izolim, për shkak të kufizimeve për të penguar përhapjen e COVID-19 në SHBA.

Gigi Hadid dhe Zayn Malik, do të bëhen prindër për herë

Gigi dhe Zayn u lidhën në 2015-ën. Tri vjet më vonë ata u ndanë, por u ribashkuan vitin e kaluar dhe tani do të bëhen mami dhe babi. Asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar zyrtarisht shtatzëninë./K.C/dritare.net