Na ndiqni edhe në

Bota

Fotot/ Si dukeshin mbretërorët britanikë kur ishin fëmijë!

Fotot/ Si dukeshin mbretërorët britanikë kur ishin

Në filmat që bazohen në përralla, shpesh nuk shohim se si lindin princeshat dhe princat. Por ashtu si ne, edhe ata kanë pasur një fëmijëri të mbushur me lojëra, ëndrra dhe faqe topolake, ishin të rrethuar nga të dashurit e tyre. Por ata u rritën dhe tani nuk ka mbetur pothuajse asgjë nga ata fëmijë të çiltër. Më poshtë ju sjellim disa foto të mbretërorëve britanikë, për t’ju treguar sesi dukeshin ata kur ishin fëmijë!

1. Princesha Eugenie

Fotot/ Si dukeshin mbretërorët britanikë kur ishin

2. Meghan Markle

Fotot/ Si dukeshin mbretërorët britanikë kur ishin

3. Princesha Diana

Fotot/ Si dukeshin mbretërorët britanikë kur ishin

4. Mbretëresha Elizabeta II

Fotot/ Si dukeshin mbretërorët britanikë kur ishin

5. Princesha Margaret

Fotot/ Si dukeshin mbretërorët britanikë kur ishin

6. Princi Harry

Fotot/ Si dukeshin mbretërorët britanikë kur ishin

7. Princi Charles

Fotot/ Si dukeshin mbretërorët britanikë kur ishin

8. Nëna Mbretëreshë

Fotot/ Si dukeshin mbretërorët britanikë kur ishin

9. Duka i Edinburgut

Fotot/ Si dukeshin mbretërorët britanikë kur ishin

10. Princi William

Fotot/ Si dukeshin mbretërorët britanikë kur ishin

11. Princesha Anne

Fotot/ Si dukeshin mbretërorët britanikë kur ishin

12. Kate Middleton./K.C/dritare.net

Fotot/ Si dukeshin mbretërorët britanikë kur ishin