Na ndiqni edhe në

Bota

Foto/ Të gjithë sytë te palltoja e kuqe e Kate Middleton

Foto/ Të gjithë sytë te palltoja e kuqe e Kate Middleton

Mbretëresha e stilit, Kate Middleton u shfaq sot më elegante se kurrë në një takim mbi temat e konkursit të saj të fotografisë.

Foto/ Të gjithë sytë te palltoja e kuqe e Kate Middleton

Në maj, Dukesha e Kembrixhit lançoi projektin e saj dhe ftoi njerëzit e të gjitha moshave nga gjithë Britania e Madhe të çonin fotoportretet që kishin bërë gjatë izolimit.

Foto/ Të gjithë sytë te palltoja e kuqe e Kate MiddletonFoto/ Të gjithë sytë te palltoja e kuqe e Kate Middleton

Ajo që tërhoqi gjithë vëmendjen sot ishte paraqitja e Kate. Dukesha dukej mahnitëse me pallton e kuqërremtë të Alexander McQueen.

Foto/ Të gjithë sytë te palltoja e kuqe e Kate MiddletonFoto/ Të gjithë sytë te palltoja e kuqe e Kate Middleton

Gjatë gjithë takimeve, ku ishte bashkë me princin Uilliam, Kate nuk e hoqi maskën, si masë për të parandaluar infektimin nga Covid-19./K.C/dritare.net

Foto/ Të gjithë sytë te palltoja e kuqe e Kate MiddletonFoto/ Të gjithë sytë te palltoja e kuqe e Kate MiddletonFoto/ Të gjithë sytë te palltoja e kuqe e Kate MiddletonFoto/ Të gjithë sytë te palltoja e kuqe e Kate MiddletonFoto/ Të gjithë sytë te palltoja e kuqe e Kate MiddletonFoto/ Të gjithë sytë te palltoja e kuqe e Kate MiddletonFoto/ Të gjithë sytë te palltoja e kuqe e Kate Middleton