Na ndiqni edhe në

Bota

Foto/ Rihanna e ka zgjidhur hallin e modeleve, pozon vetë dhe duket kaq bukur!

Foto/ Rihanna e ka zgjidhur hallin e modeleve, pozon vetë dhe duket kaq
Rihanna nisi këtë javë fushatën për linjën e saj Fenty. Dhe modelja ishte vetë Rihanna. Bukuroshja nga Barbados dukej shumë bukur, ndërsa modelon për fushatën Savage x Fenty Xtra VIP.

Foto/ Rihanna e ka zgjidhur hallin e modeleve, pozon vetë dhe duket kaq

Fituesja e Grammy shihet në oborrin e shtëpisë, pranë një pishine, me flokët lëshuar, ndërsa ka veshur të brendshmet e zeza.

Foto/ Rihanna e ka zgjidhur hallin e modeleve, pozon vetë dhe duket kaq

Ylli kishte zgjedhur grim të rëndë dhe thonjtë e kuq. Gjithashtu kishte vënë disa bizhuteri diamanti dhe një varëse prej ari. Rihanna kurrë nuk është shfaqur kaq seksi./K.C/dritare.net

Foto/ Rihanna e ka zgjidhur hallin e modeleve, pozon vetë dhe duket kaq