Na ndiqni edhe në

Bota

Foto/ Bebe Rexha mërzitet në karantinë, del jashtë veshur sportive dhe pa makijazh

Foto/ Bebe Rexha mërzitet në karantinë, del jashtë veshur

Bebe Rexha duket se është mërzitur shumë nga karantina. Eh, kush nuk është mërzitur brenda, por çfarë të bëjmë thuaj.

Ajo doli pa makijazh dhe veshur sportive, ndërsa shkoi të takojë një mikun e saj, sigurisht duke ruajtur distancën sociale.

Foto/ Bebe Rexha mërzitet në karantinë, del jashtë veshur

Disa foto kanë dalë së fundmi që tregojnë këngëtaren teksa i nxjerr gjuhën një presoni brenda makinës dhe vazhdon përpara.

Foto/ Bebe Rexha mërzitet në karantinë, del jashtë veshur

Krejt natyrale, Bebe dukej shumë e bukur, ndërsa mbante veshur një bluze të zezë, streçe dhe një palë shapka me print leopardi. Flokët i kishte të çrregullt, gjysmë të kapur e gjysmë të lëshuar.

Ndërkohë, Bebe ka thënë më parë se, këtë kohë që është në izolim, e ka përdorur për mirë, duke punuar më shumë me muzikën./K.C/dritare.net