Na ndiqni edhe në

Bota

Çfarë ndodhi me Leonardo DiCaprio? Shfaqet ndryshe pas karantinës

Çfarë ndodhi me Leonardo DiCaprio? Shfaqet ndryshe pas

Ylli i Hollivudit, Leonardo DiCaprio është shfaqur për herë të parë pas karantinës. Aktori me famë botërore po shijonte ca rreze dielli në plazh, pranë të dashurës, Camila Morrone dhe qenit të tij, në Malibu.

Çfarë ndodhi me Leonardo DiCaprio? Shfaqet ndryshe pas

Tashmë e ka marrë seriozisht marrëdhënien me Camila-n, pasi dhe karantinën po e kalojnë bashkë.

Çfarë ndodhi me Leonardo DiCaprio? Shfaqet ndryshe pas

Por duket se karantina e ka ndryshuar disi aktorin. Jo vetëm për lidhjen serioze me Camila-n, por edhe diçka tjetër. Pra çfarë? DiCaprio nuk na u duk shumë në formë në plazh, krahasuar me të dashurën e cila dukej superseksi me bikinit lejla të lehtë.

Çfarë ndodhi me Leonardo DiCaprio? Shfaqet ndryshe pas

Aktori kishte vënë më shumë bark dhe këtë e tregojnë më së mirë fotot nga plazhi./K.C/dritare.net

Çfarë ndodhi me Leonardo DiCaprio? Shfaqet ndryshe pasÇfarë ndodhi me Leonardo DiCaprio? Shfaqet ndryshe pas