Na ndiqni edhe në

Bota

Ellie Goulding është shtatzënë, dalin fotot e para të këngëtares

Ellie Goulding është shtatzënë, dalin fotot e para të

Ellie Goulding është shtatzënë. Këngëtarja e famshme ka zbuluar sot se, është tetë muajshe shtatzënë, me fëmijën e saj të parë. Për herë të parë fotot me barkun e rrumbullakosur u publikuan nga revista Vogue dhe janë shkrepur brenda shtëpisë së yllit të muzikës.

Ellie Goulding është shtatzënë, dalin fotot e para tëEllie Goulding është shtatzënë, dalin fotot e para të

Këngëtarja, e cila është martuar me Caspar Jopling, tha se ajo mbeti shtatzënë ndërsa ishte në një udhëtim në Itali, ku festuan përvjetorin e parë të martesës, gushtin që shkoi.

Ellie Goulding është shtatzënë, dalin fotot e para të

“Shtatzënia më bëri të ndihem njerëzore. Unë dua të gjej një fjalë më të mirë sesa femërore, por... Po e shijoj shtatzëninë, edhe burri im po e shijon.”, tha Ellie./K.C/dritare.net

Ellie Goulding është shtatzënë, dalin fotot e para të