Na ndiqni edhe në

Bota

Dua Lipa publikon bashkëpunimin e ëndrrave, ja surpriza për fansat!

Dua Lipa publikon bashkëpunimin e ëndrrave, ja surpriza për

Para pak minutash, këngëtarja e famshme, Dua Lipa, publikoi bashkëpunimin e saj të ëndrrave me Madonna-n, Missy Elliot dhe The Blessed Madonna.

Ky projekt është remix-i i këngës "Levitating", që është pjesë e albumit "Future Nostalgia".

Dua Lipa publikon bashkëpunimin e ëndrrave, ja surpriza për

Por Dua paska rezervuar një surprizë të bukur për fansat, pasi pjesë e klipit është e partneri i saj, Anëar Hadid.

Edhe pse në media u përfol mundësia që Anëar të ishte pjesë e një videoklipit të Duas, asnjëherë nuk u zbulua se për cilën këngë bëhet fjalë. Por mesa duke ajo ka zgjedhur këtë këngë kaq speciale për të xhiruar së bashku me të dashurin e saj.

Dua Lipa publikon bashkëpunimin e ëndrrave, ja surpriza për

Gjithashtu xhirimet janë kryer në periudhën e izoli=mit, pasi Dua ka flokët e ngjyrosura më të kuqe. Videoklipi është punuar deri në detaj dhe Dua nuk i ka kursyer momentet romantike me Anëar-in në klip. Mesa duket Dua e ka të dashurin paksa xheloz, pasi preferon të bëhet vetë pjesë e klipit, sesa ta shikojë atë përkrah në mashkulli tjetër.

Dua Lipa publikon bashkëpunimin e ëndrrave, ja surpriza për

Dua dhe Anëar kanë më shumë se një vit të lidhur dhe momentalisht janë zhvendosur në SHBA për të jetuar bashkë./R.P/dritare.net