Na ndiqni edhe në

Bota

Demi Moore në izolim me ish-bashkëshortin. Karantina bashkon sërish familjen!

Demi Moore në izolim me ish-bashkëshortin. Karantina bashkon

Aktorja amerikane Demi Moore, është karantinuar së bashku me ish-bashkëshortin e saj, dhe fëmijët në shtëpi. Pas 13 vjetësh martesë çifti i aktorëve po jeton sërish së bashku.

Demi Moore në izolim me ish-bashkëshortin. Karantina bashkon

Aktorët kanë ndarë në rrjetet sociale, disa foto nga izolimi, ku siç duket nuk po ia kalojnë aspak keq.

Demi Moore në izolim me ish-bashkëshortin. Karantina bashkon

E gjitha familja me pizhame të njëjta madje edhe veshjet e kafshëve janë të kombinuar me to. Siç duket Demi, ka bërë zgjedhjen e duhur për t’i kaluar në mënyrën më të mirë të mundshme këto ditë izolimi./L.F-dritare.net