Na ndiqni edhe në

Bota

Chrissy Teigen si rrallëherë flet për operacion plastik: Do të bëj gjoksin!

Chrissy Teigen si rrallëherë flet për operacion plastik: Do

Chrissy Teigen është e sinqertë dhe e hapur, në krahasim me pjesën më të madhe të të famshmëve dhe ne e lavdërojmë atë për këtë. Me po këtë sinqeritet ajo bëri të ditur lajmin e fundit: do të bëjë operacion për të hequr implantet e gjoksit.

Chrissy Teigen si rrallëherë flet për operacion plastik: Do

Teigen shkroi në Instagram:

“Unë postova veten duke bërë një test për Covid-19, pasi së shpejti do të bëj një operacion. Shumë njerëz janë mjaft kuriozë (dhe të dashur), kështu që unë do ta them këtu: Unë po bëj gjoksin! Unë të vesh rehat një fustan në masën time. Prandaj mos u shqetësoni për mua! Gjitha të mirat. Do të kem akoma gjinj, ata thjesht do të jenë yndyrë të pastër.”

Chrissy Teigen si rrallëherë flet për operacion plastik: Do

Tiegen tha se, donte që ta bënte para pandemisë operacionin, por planet e saj u shtynë për pak muaj. Deri tani, që ka nisur me procedurat para operacionit./K.C/dritare.net