Na ndiqni edhe në

Bota

Bebe Rexha feston 28 Nëntorin e veshur me ngjyrat e flamurit!

Bebe Rexha feston 28 Nëntorin e veshur me ngjyrat e flamurit!

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexhe po feston Festën e Pavarësisë me familjen e saj në New York. Përmes videove në “story” në llogarinë e saj në Instagram ajo ka treguar se është duke marrë pjesë në paradën, e cila organizohet në nder të 28 Nëntorit.

Në video shihet qartë se këngëtarja është e veshur me ngjyrat e flamurit teksa duket e emocionuar mes makinave të cilat kanë vendosur të festojnë mes muzikës dhe ngjyrave kuqezi./M.M-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by Dritare.net (@dritare_net)