Na ndiqni edhe në

Bota

Barack Obama feston ditëlindjen, urimin më të bukur e merr nga Michelle!

Barack Obama feston ditëlindjen, urimin më të bukur e merr nga

Ish-presidenti i SHBA-ve, Barack Obama feston sot ditëlindjen. Ai mbush plot 61 vjeç dhe urimet kanë qenë të shumta.

Më i veçanti është ai i bashkëshortes së tij, Michelle, e cila ka publikuar në rrjetet sociale një foto të Obamës të para shumë viteve.

Barack Obama feston ditëlindjen, urimin më të bukur e merr nga

“Gëzuar ditëlindjen i dashuri im! Jeta me ty thjesht po përmirësohet çdo vit. Ti më bën gjithmonë krenare. Të dua”, ka shkruar ajo krahas imazhit ku ish-presidenti shfaqet shumë i ri.

Ndërkohë, komentet kanë qenë të pafundme, teksa ka pasur edhe persona që kanë kërkuar që ai të bëhet sërish president./M.K/dritare.net