Na ndiqni edhe në

Bota

Arbër Hajdari ndan fotot e dasmës dhe një dedikim për bashkëshorten e ardhshme!

Arbër Hajdari ndan fotot e dasmës dhe një dedikim për

Sonte në mbrëmje Arbër Hajdari, celebron dashurinë me Vlera Devollin. Çifti ndau foto nga të klipit të tyre, ndërsa Arbri shkroi edhe një dedikim për bashkëshorten e ardhshme:

Arbër Hajdari ndan fotot e dasmës dhe një dedikim për

“E dashur Vlera, zemra ime! Sonte po kurorëzojmë dashurinë tonë prej 5 vitesh në martesë. Lus zotin të kemi jetë të lumtur!”, shkruan Hajdari krahas fotove./L.F-dritare.net