Na ndiqni edhe në

Bota

Aktorja e famshme tregon barkun e rrumbullakosur në formën më të ëmbël!

Aktorja e famshme tregon barkun e rrumbullakosur në formën më

Sophie Terner dhe Joe Jonas shumë shpejt do të bëhen prindër. Ylli i Game of Thrones është shfaqur ditën e sotme me barkun e rrumbullakosur.

Aktorja e famshme tregon barkun e rrumbullakosur në formën më

Ajo është fotografuar me bashkëshortin dhe familjen e saj, ndërsa kishin dalë për një shëtitje me qentë.

Aktorja e famshme tregon barkun e rrumbullakosur në formën më

Nga fotot shihet barku super i rrumbullakosur i aktores, duke na lënë të kuptojmë se për pak kohë ajo do të sjellë në jetë engjëllin e saj.

Aktorja e famshme tregon barkun e rrumbullakosur në formën më

Sopihie dukej super në formë dhe plot shkëlqim me një bluze të bardhë që kalonte mbi pantallonat e shkurtra gri./K.C/dritare.net

Aktorja e famshme tregon barkun e rrumbullakosur në formën mëAktorja e famshme tregon barkun e rrumbullakosur në formën mëAktorja e famshme tregon barkun e rrumbullakosur në formën mëAktorja e famshme tregon barkun e rrumbullakosur në formën mëAktorja e famshme tregon barkun e rrumbullakosur në formën mëAktorja e famshme tregon barkun e rrumbullakosur në formën më