Na ndiqni edhe në

Bota

Aktori i infektuar me Covid-19 del nga vetëizolimi dhe shijon natyrën, me të dashurën

Aktori i infektuar me Covid-19 del nga vetëizolimi dhe shijon natyrën,

Aktori me famë botërore, Robert Pattinson është parë për herë të parë që nga infektimi me koronavirus.

Aktori i infektuar me Covid-19 del nga vetëizolimi dhe shijon natyrën,

Aktori u fotografua me të dashurën e tij, Suki Waterhouse, ndërsa shijonin një shëtitje në park.

Aktori i infektuar me Covid-19 del nga vetëizolimi dhe shijon natyrën,

Ekipi i produksionit të Batman po punon nga 24 për të filmuar skena pa yllin, që nga dita kur Pattinson u diagnostikua me koronavirus. Sepse po t'i lënë xhirimet tani, do të humbasin miliona paund.

Aktori i infektuar me Covid-19 del nga vetëizolimi dhe shijon natyrën,

Aktori doli nga vetëizolimi dhe dukej në gjendje të mirë.

Aktori i infektuar me Covid-19 del nga vetëizolimi dhe shijon natyrën,Aktori i infektuar me Covid-19 del nga vetëizolimi dhe shijon natyrën,

Në Mbretërinë e Bashkuar kërkohet që çdo person që ka simptoma virusi, ose që ka dalë pozitiv që të rrijë të paktën 10 ditë në izolim.

Aktori i infektuar me Covid-19 del nga vetëizolimi dhe shijon natyrën,

Aktori i Twilight dhe modelja janë në lidhje për më shumë se dy vjet dhe aktualisht jetojnë së bashku në kryeqytetin anglez./K.C/drtiare.net

Aktori i infektuar me Covid-19 del nga vetëizolimi dhe shijon natyrën,