Na ndiqni edhe në

Dritare TV

Konkursi për Vjosën, tre finalistët!

Arrestohet vrasësi i 14 vjeçares në Maqedoni! | Po ndodh tani, 6 Dhjetor 2023

Basha në SHBA dhe a do jetë Argita, pasuesja e Berishës! Flasin Flogert Muça & Alba Kepi!

Projekti për Zdralen, lagjen historike të Shkodrës!

Ndërron jetë artisti i madh , Mirush Kabashi! | Po ndodh tani, 5 Dhjetor 2023

Rama në Shkodër, për asamblenë e PS!

Beleri kërcënon nga burgu! Bomba e gazetarit: Ja plani sekret i tij me Greqinë për Himarën!

Hidhet shorti për anëtarët e rinj të KED

Berisha e nis me sherr! Pësëri tymuese në Parlament! | Po ndodh tani, 4 Dhjetor 2023

Tensione në Kuvend, deputetët e opozitës përplasen me Gardën!

Argita në mbështetje të Berishës, kërcënon me kaos! Flasin Sidi Hasanaj & Lirdi Hasanago!

Shqipëria arkitekte e dollisë, e para ngrihej për flamurin! Flet akademiku! |Shqip nga Rudina Xhunga

Pa hierarki nuk ka dolli! Flet akademiku Sherif Bundo! | Shqip nga Rudina Xhunga

Mbroni dollinë, mos e lini në harresë! Flet akademiku! | Shqip nga Rudina Xhunga

Emigrimi ka boshatisur tavolinat shqiptare, mungon dollia! Flet akademiku! | Shqip nga Rudina Xhunga

Dollia, thesar i fshehur i Shqipërisë! Flet akademiku! | Shqip nga Rudina Xhunga

Dollia, monolog në lashtësi! Ja zonat që ruajnë traditën si Rapsodë! Flet akademiku! | Shqip R.Xh

Dollia nuk të deh, të nderon! Flet akademiku! | Shqip nga Rudina Xhunga

Dollia nuk promovon veset! Njerëzit pa vlera, distancohen! Flet akademiku! | Shqip nga Rudina Xhunga

Dollia krijon art në tavolinë, kupton vlerat e mikut! Flet akademiku! | Shqip nga Rudina Xhunga

Çfarë është shëndeti i dollisë! Flet akademiku! | Shqip nga Rudina Xhunga

Rama në Dubai: Shqipëria, lider energjetik në Rajon!

Si më detyruan të emigroja nga Shqipëria, duke braktisur fëmijët! | Jeta ime

Në Itali nuk ia dola ekonomikisht, ndaj e braktisa! | Jeta ime

Ja pse i tradhëtoi demokratët Berisha! Flet Ibsen Elezi! | Intervista e ditës

Berisha, figurë histrorike që po nxin veten e vet! Flet Ibsen Elezi! | Intervista e ditës

Berisha në hall të madh!

Faji i Berishës dhe Metës që kandiduan Belerin! Flet Ibsen Elezi! | Intervista e ditës

Italianët ikën me avionin e fundit, sot shtëpinë e dytë e kanë në Shqipëri!

T’i kthejmë sytë nga toka jonë!

Toskana, as më pak, e as më shumë se Puka!

Berisha mbledh Kuvendin Kombëtar!

Qumështi pluhur përmbyt Shqipërinë! Flet veterineri 90-vjeçar, Aleksandër Jorgaqi! | Jeta ime

Emigrantja nga Greqia: Kam një thirrje për Edi Ramën! | Jeta ime

Berisha kërkon votëbesim, Argita merr fjalën në Kuvend me karrige bosh!

Berisha votëbesohet në Kuvendin Kombëtar të Rithemelimit! | Po ndodh tani, 2 Dhjetor 2023

Pse nuk po bërtet Berisha! | E premte, 8 pa 5 (01.12.2023)

Moisiu: Këshilla e vyer e babait!

Sot 94 vjeç, si i ka përballuar vështirësitë e jetës presidenti Moisiu! | Shqip nga Dritan Hila

Komandanti më i mirë, është ai që nuk humbet toruan!

Edhe gjarprin, e hanë mizat!

Si ka ndikuar babai tek unë! Flet Alfred Moisiu! | Shqip nga Dritan Hila

Shqipëria siç e shohin italianët! | Tregimi i ditës

Ja si duket Unaza e Madhe e Tiranës!

Çfarë më magjeps te dollia!

Si më detyruan të emigroja nga Shqipëria, duke braktisur fëmijët! | Jeta ime

Me humbjen e dollisë, humbin vlerat!

Shqiptarët po pijnë vetëm qumësht pluhur!

Veterineri 90-vjeçar: Thirrja ime, për Edi Ramën! | Jeta ime

Si i shkatërruan fermat bujqësore pas '90! Flet veterineri! | Jeta ime

Konkursi për Vjosën, tre finalistët!

09:09 - 6 Dhjetor 2023

Lajmet e fundit

Kosova dhe rajoni

Bota

Histori shqiptare

Gatuaj në Dritare...

Stil jete...

Showbiz!

Horoskopi