Na ndiqni edhe në

Sport

U rrah poshtë pallatit/Boldor mohon gjithçka!

U rrah poshtë pallatit/Boldor mohon gjithçka!

Më shumë se derbi Tirana -Partizani , vëmendjen e mori fakti se në skuadrën e Partizanit rezultuan 5 futbollistë të infektuar me koronavirus dhe mes lojtarëve plasi sherri.

U rrah poshtë pallatit/Boldor mohon gjithçka!

Por rreth këtyre lajmeve që bënë bujë edhe në Rumani, protagonisti i ngjarjes, futbollisti Boldor ka vendosur të flas për mediat duke përgënjeshtruar gjithçka.

“Unë jam me koronavirus , por lajmet e rrahjes nuk janë të vërteta. Ndodhem në shtëpi , nuk jam shtruar në spital. Jam shokuar se si u përhap ajo e pavërtetë mbi rrahjen me shokët e mi të skuadrës , të gjithë më telefonuan për këtë. Askush nuk është në arrest dhe nuk ka pasur rrahje. Ne diskutuam në grupin “WhatsApp “ që kemi si ekip për kampionatin. Të premten ishte derbi me Tiranën , por ne të infektuarit nuk luanim. Është shumë e shëmtuar që u arrit deri këtu” është shprehur Bolder për mediat rumune.

U rrah poshtë pallatit/Boldor mohon gjithçka!

Gjithashtu ai ka zgjedhur të reagoj edhe përmes llogarisë së tij në instagram ku shprehet “Ndaloni të shkruani lajme të rreme. Jam në rregull , ndodhem në shtëpi dhe kam marr gjithë masat që duhen kundër COVID -19"./R.P-dritare.net