Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Vjen në jetë djali i Klea Hutës dhe Elgit Dodës. Çifti zbulon emrin!

Vjen në jetë djali i Klea Hutës dhe Elgit Dodës.

Çifti Elgit Doda dhe Klea Huta, janë bërë prindër për herë të parë. Sot ka ardhur në jetë djali i tyre. Çifti e ka pagëzuar me emrin Krid. Përmes një njoftimi në instagram, babi Elgiti shkruan:

“Pak nga pak ne po formojme pazellin e jetes tone te dua Klea, të dua Krid”.

View this post on Instagram

Pak nga pak ne po formojme pazellin e jetes tone te dua @kleahuta te dua #KRID

A post shared by PRØDSTAR (@elgitdoda) on

Klea dhe Elgiti janë bashkë prej vitesh, ndërsa në fillim të këtij viti bënë realizuan setin fotografik të dasmës së tyre në Marok./L.F-dritare.net

Vjen në jetë djali i Klea Hutës dhe Elgit Dodës.