Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Vesa Luma feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur e bëri vetë ajo!

Vesa Luma feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur e bëri

Edhe pse jeton prej vitesh në Zelandën e Re, këngëtarja Vesa Luma është mjaft aktive në rrjete sociale ku komunikon shpesh edhe me ndjekësit e saj. Këngëtarja ka krijuar një karrierë të suksesshme në Shqipëri dhe Kosovë. Sot, Vesa feston ditën e lindjes dhe këngëtarja ka postuar një foto mjaft të veçantë.

"Vajza e ditëlindjes. Faleminderit të gjithëve për urimet tuaja për ditëlindje. Aq e bekuar dhe mirënjohëse që ju kam të gjithëve në jetën time! Ju dua shumëë”, shkruan Vesa krahas fotos. Kujtojmë se artistja është e martuar me Big Bastën dhe janë prindër të një djali, Lianit./dritare.net

Vesa Luma feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur e bëri