Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Valoni nuk humbet kohë. Nis mësimet e italishtes me Beniadën

Valoni nuk humbet kohë. Nis mësimet e italishtes me Beniadën

Valon Shehu këngëtari i njohur është banori më i ri që është bërë pjesë e shtëpisë së "Big Brother Vip". Vetëm pak orë pas hyrjes së tij duket sikur kanë nisur edhe flirtimet e para nga ana e tij. “Dua të më mësosh italishten. Dua të më bësh mësim çdo ditë nga një orë’’. Kështu i’u drejtua ai Beniadës. Por kjo kërkesë e tij nuk kaloi pa komente dhe reagime nga banorët e tjerë të cilët po shijonin me entuziasëm këtë “shkëndijë” mes dy banorëve./XH.XH/dritare.net