Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Valbona Selimllari tregon pamjet e ditëlindjes së Vivien!

Valbona Selimllari tregon pamjet e ditëlindjes së Vivien!

Dita e djeshme ka qenë tepër speciale për Valbona Selimllarin. Vajza e saj Vivien ka festuar ditëlindjen.
Valbona ka realizuar një festë të vogël, vetëm me praninë e familjarëve, por për Vivian nuk ka munguar një tortë gjigande dhe shumë ëmbëlsira. Vogëlushja Vivien shfaqen tepër e gëzuar teksa pozon.

Valbona Selimllari tregon pamjet e ditëlindjes së Vivien!

Vivien është e njohur për publikun, pasi ka marrë pjesë në emisone për fëmijë, ku ka spikatur për talentin dhe shkathtësinë e saj.

Valbona Selimllari tregon pamjet e ditëlindjes së Vivien!
Gjithashtu Valbona njihet për natyrën e saj të rezervuar dhe jetën private e mban larg syrit të medias. Pamjet nga festa e djeshme, i ndau me ndjekësit ditën e sotme./R.P/dritare.net