Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Valbona Selimllari feston ditëlindjen e mbushur plot dashuri

Valbona Selimllari feston ditëlindjen e mbushur plot dashuri

Sot, një nga ikonat e bukurisë shqiptare, Valbona Selimllari feston ditëlindjen.

Valbona ka mbushur plot 47-vjeç, ndërsa kur e shikon duket se vitet për të janë vetëm numra sepse ruan të njëjtën bukuri si në rini.

Valbona Selimllari feston ditëlindjen e mbushur plot dashuri

Ajo, për ditëlindjen është surprizuar nga miqtë, të afërmit dhe njerëzit e saj të dashur, të cilët ia kanë mbushur shtëpinë me dashuri dhe lule.

Valbona Selimllari feston ditëlindjen e mbushur plot dashuri

Në foton e postuar në Instagram, ajo duket shumë e lumtur për këtë ditëlindjen edhe pse disi në kushtë të vështira. Ne të Dritare.net i urojmë edhe 100 vjeç!/E.B-dritare.net

Valbona Selimllari feston ditëlindjen e mbushur plot dashuri